Bohaterowie

Kelsey Chow jako Nicole Campbell, 19 lat.
Kocha książki, lody i deszczowy Londyn. Uwielbia zatapiać się we własnych marzeniach.
Nienawidzi Rijadu i wszystkiego co znajduje się w promieniu 100 km.. No, może poza Niallem

Niall Horan, 23 lata.
Jest w najsłynniejszym boysbandzie na świecie, dziewczyny szaleją na jego punkcie. Podczas gdy on tylko chce znaleźć tą jedyną. Czy z Nicole by mu się udało ? Hmmm, trochę ciężko...Harry Styles, 22 lata.
Dziewczyny szaleją na jego punkcie. On z kolei szaleje na punkcie dziewczyn. Jest uznawany za łamacza serc i kobieciarza. Prawda jest taka, że w tych szmaragdowych oczach kryje się kompletnie zagubiony mały chłopiec. Nicole sprawia wrażenie kompletnie nie wzruszonej, ale jednak....

Liam Payne, 23 lata.
Uznawany za głos rozsądku całego zespołu. To do niego chłopcy zwracają się po rady, podczas gdy on sam nie wie co zrobić. Poznał Liv. Ale co ma zrobić skoro ta go do siebie nie dopuszcza ?
Louis Tomlinson, 25 lat.
Najstarszy w zespole jednak zachowuje się jak małe dziecko. Zaprzyjaźnia się z Nicole, którą rozumie się bez słów. Ale spokojnie to tylko strefa przyjaźni. Nicole ma cóż... skomplikowane, a Louis ma dziewczynę.


Zayn Malik, 23 lata.
Badboy. Skórzane kurtki, alkohol i dragi nie są mu obce. Jego dziewczyna ma już dość. Jego zespół ma już dość. Jeśli Zayn się nie ogarnie wszystko w końcu się posypie...


Eleanor Calder, 24 lata.
Dziewczyna* Louisa.


*specjalnie ją tutaj dałam, bo potrzebowałam, żeby miał dziewczynę; przecież nie mogłam dać Briany.

Gigi Hadid, 21 lat
Dziewczyna Zayna, modelka

Kevin Chamberlin jako Bernard Evermoree, 52 lata.
Kamerdyner Campbellów, kocha i traktuje Nicole jak własną córkę.
Paris Berelc jako Liv Martin, 18 lat.
Przyjaciółka Nicole z Bostonu. Kiedy przylatuje do Londynu poznaje Liama. Oboje zakochują się w sobie ale Liv trzyma go na dystans, bo już kiedyś została zraniona...
Tom Cruise jako Christian Campbell, 52 lata.
Ojciec Nicole. Biznesmen; po odejściu żony kompletnie się załamał i zaczął wyżywać się na córce, którą i tak kocha.
Jennifer Aniston jako Mel Campbell, 47 lat.
Matka Nicole. Odeszła od męża bo ten był tyranem. Bardzo chciała zabrać ze sobą Nicole, ale Christian jej zagroził. Pomimo tego cały czas szukała z nią kontaktu1 komentarz:

  1. pozwolę sobie wtrącić się.
    To jest TWOJE opowiadanie i TWOI bohaterowie. jeśli chciałaś zrobić dziewczynę Louisa, to nie musiała być to ani Eleanor ani Briana ani Danielle ;)

    OdpowiedzUsuń